Lund-Hansen, Thorvald(1947-)
Kvinneakt 1997
Olje på lerret
130x90
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Lund-Hansen 97.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Olje på lerret
130x90
Vurdering
NOK 40 000