Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Den gamle Tingplass, Rygge 1892
Blyant, penn og akvarell på papir, oppklebet på
lysmål 15x23
plate
Usignert
Stedsbestemt og datert nede t.h.: Den gamle Thingplads Rygge Lille Baug 29 Aug 92.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000