Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Selbø
Olje på lerret
61x77
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Noe utydelig datert nede t.h.: 1906. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Selbø". Angivelig fra Setesdalen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00