Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Venezia
Olje på plate
35x26
Signert nede t.v.: EP. Antagelig sekundær datering i klammer nede t.v.: (1884 eller 85)
Bemaling på baksiden av platen med en gatescene, påtegnet nede t.v.: Corte delle Mende Venezia.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000