Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Bærum 1949
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: W. Midelfart 49
Signert, datert og påtegnet: "Bærum" på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000