Onsager, Søren(1878-1946)
Pikeportrett
Olje på lerret
72x51
Signert nede t.v.: Søren Onsager
Bemalt på baksiden av lerretet med snetung skog.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
72x51
Vurdering