Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Komposisjon med figurer og krukker
Litografi
38x54
Dobbelt signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Dobbelt nummerert nede t.v.: 6/20. Todelt motiv.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800