Segelcke, Severin(1867-1940)
Småbygate
Olje på lerret
76x103
Signert nede t.h.: Segelcke
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
76x103
Signert nede t.h.: Segelcke
Vurdering
NOK 3 000–5 000