Ukjent, kunstner
Fra Hankø 1895
Olje på lerret
36x53
Signert og datert nede t.h.: E Ahlemann Leipzig 95
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 1 000–2 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000
Olje på lerret
36x53
Vurdering
NOK 1 000–2 000