Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Juni 1989
Olje på lerret
68x82
Signert og datert nede t.h.: Lie-Gjemre -89.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
68x82
Vurdering
NOK 5 000