Komposisjon 1967
Akvarell på papir, lysmål
40x34
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 500
Akvarell på papir, lysmål
40x34
Vurdering
NOK 3 000–5 000