Tveter, Kåre(1922-2012)
Juni
Olje på lerret
35x45
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Landskap også malt på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
35x45
Vurdering
NOK 7 000–9 000