Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Sommerauksjon
Forrige
238
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Ukjent, kunstner
Fra Lofthus med Ullensvang kirke
Olje på lerret
37x52
Usignert
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000