Ukjent, kunstner
Komposisjon 1980
Serigrafi, lysmål
48x37
Signert og datert nede t.h.: Ullaegeneirc 80 (?)
Påtegnet nede t.v.: Serigraphie Prøvetrykk.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Serigrafi, lysmål
48x37
Vurdering
NOK 1 000–1 500