Lindaas, Waldemar(1892-1959)
Marthebo ved Kilfjorden i Kragerø
Olje på plate
49x58
Signert nede t.h.: WL
Påtegnet med tittel og datert "sommeren 1955" på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på plate
49x58
Signert nede t.h.: WL
Vurdering
NOK 5 000