Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Lindaas, Waldemar(1892-1959)
Marthebo ved Kilfjorden i Kragerø

Olje på plate
49x58
Signert nede t.h.: WL

Påtegnet med tittel og datert "sommeren 1955" på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00