Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Sommerauksjon
Forrige
215
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Peters, Wilhelm
(1851-1935)
Blomster i vase
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: W. Peters
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00