Ukjent, kunstner
Kystlandskap med folkeliv 1875
Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.h.: NBM 75
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 600
Olje på lerret
37x52
Vurdering