Sørensen, Henrik(1882-1962)
Blodbøk 1944
Olje på plate
27x35
Signert og datert nede t.h.: HS 44.
Påtegnet noe utydelig nede t.v.: Til Diele. Påtegnet på baksiden av platen: "Til Herr Diele fra Henrik Sørensen 1944".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000