Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Parklandskap med hus 1919
Olje på lerret
65x79
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1919
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
65x79
Vurdering