Hovgaard, Henning
Rev
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Henning Hovgaard
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800
Olje på lerret
45x65
Vurdering
NOK 3 000