Kihle, Harald(1905-1997)
Ut å reise
Litografi, lysmål
47x61
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 32/360.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 9 500
Litografi, lysmål
47x61
Nummerert nede t.v.: 32/360.
Vurdering