Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Det gamle Hjem Rentlergården, Kragerø 1882

Olje på plate
44x64
Signert, stedsbestemt og datert, samt påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Torvald Johnsen Erindring fra Vinteren 82. Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 280 000