Mehl, Eilert(1865-1941)
Diana og Chasseur
Olje på lerret
112x151
Signert nede t.h.: Eilert Mehl.
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
112x151
Påtegnet med tittel nede t.h.
Vurdering