Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Stilleben med krabber 1928
Olje på plate
56x64
Signert og datert nede t.h.: Bernhard Folkestad 1928
Påtegnet på baksiden av platen: Nature Morte.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00