Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Høyfjell 1913

Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.

Påtegnet på baksiden: "Höifjeld" Th. Kittelsen. 1913.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering