Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Solskinn (Nordre Langø) 1892

Olje på lerret
59x72
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Harald Sohlberg Kristiania 92. Påtegnet nede t.v.: "Solskin" erindring til min kjære søster Gyda fra maleren.

Oslo Kunstforening 1971, kat.nr. 16, med tittel: Solskinn (Nordre Langø).

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 140 000