Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skråvika, Stavern 1898

Olje på lerret
36x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1898.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000