Collett, Frederik(1839-1914)
Kystlandskap med robåt 1884
Olje på lerret
36x65
Signert og datert nede t.v.: F C 84
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
36x65
Vurdering