Johannessen, Jens(1934-)
Natt 1964
Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: 64 JJ
Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 35 000–45 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00