Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Cafescene 1952

Olje på lerret
54x59
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -52

Kunstnerforbundet, Oslo: Godkjent av Unge Kunstneres Samfunds Jury.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 44 000