Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjelsøy ved Kragerø 1930
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen. 30.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
61x73
Vurdering
NOK 150 000–200 000