Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjelsøy ved Kragerø 1930

Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen. 30.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00