Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne med skjødehund i bånd 1920

Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 20.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 120 000