Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne med skjødehund i bånd 1920
Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 20.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
88x80
Vurdering