Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Presten 1966

Olje på lerret
125x175
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr 66

Illustrert: Katalog over Hilmar Rekstens Samlinger, Bergen 1972, kat.nr. 245. Knut Rumohr av Jan Askeland og Halvdan Ljøsne, s. 76.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000