Rumohr, Knut(1916-2002)
Presten 1966
Olje på lerret
125x175
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr 66
Illustrert: Katalog over Hilmar Rekstens Samlinger, Bergen 1972, kat.nr. 245. Knut Rumohr av Jan Askeland og Halvdan Ljøsne, s. 76.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000