Jordan, Harald(1875-1955)
Vårløsning
Olje på lerret
52x65
Signert nede t.v.: Harald Jordan
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500
Olje på lerret
52x65
Vurdering