de Maria, Nicola(1954-)
Testa Orfica Sublime
Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Litografi
48x70
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering