Martinsen, Kåre(1912-1986)
Landskap
Olje på plate
17x25
Signert nede t.v.: K. M.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 200
Olje på plate
17x25
Signert nede t.v.: K. M.
Vurdering
NOK 1 000–1 500