Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
Dagen etter, Grenen, Skagen
Olje på plate
21x34
Signert nede t.v.: C W Barth
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 600
Olje på plate
21x34
Signert nede t.v.: C W Barth
Vurdering