Heske, Marianne(1946-)
Moment of frozen eternity 1989
Computer maleri på papir, lysmål
70x105
Signert og datert nede t.h.: Marianne Heske 89
Signert, datert, påtegnet med tittel og påtegnet på baksiden av platen: Video/computer maleri på håndlaget japanpapir.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 800