Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap og seilbåt
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
54x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering