Dahl, Christian Axel (Chrix)(1906-1994)
Paraden 1952
Litografi, lysmål
59x45
Signert og datert nede t.h.: Chrix Dahl 1952
Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 9/15. Påtegnet nede på arket: Prøvetrykk 1 état.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000