Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Trappen 1972

Olje på plate
28x29
Signert og datert nede t. v.: J R 1972

Påtegnet med tittel: Die Treppe, på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000