Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Gult tre
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x34
Signert nede t.h.: HRR.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
30x34
Signert nede t.h.: HRR.
Vurdering