Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Hesjehøy
Olje på lerret
54x75
Signert nede t.h.: G Stenersen.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: G. Stenersen Hesjehöi.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000