Widerberg, Frans(1934-2017)
Drømmer
Litografi, lysmål
46x34
Signert nede t.h.: Frans Widerberg
Fra 1974. Nummerert nede t.v.: 138/160.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
46x34
Vurdering
NOK 3 000–4 000