Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Oppstilling 1951

Olje på lerret
68x48
Signert og datert nede t.h.: Tangen - 51

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 24 000