Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Oppstilling med tulipaner i mugge 1944
Olje på plate
73x60
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1944
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
73x60
Vurdering