Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fjordlandskap 1909
Radering, lysmål
28x34
Signert og datert i platen nede t.v.: EW 1909. Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold.
Påtegnet nede t.v.: Opus 7.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 800