Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra Iladalen
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: EHJ.
Signert, datert 1949 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
65x81
Signert nede t.h.: EHJ.
Vurdering