Kihle, Harald(1905-1997)
Hjuringjenta
Litografi, lysmål
51x63
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 46/200.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 200
Litografi, lysmål
51x63
Nummerert nede t.v.: 46/200.
Vurdering