Kihle, Harald(1905-1997)
Hestens fortrolighet 1950
Litografi, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito. 1950
Nummerert nede t.v.: 49/85.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 500
Litografi, lysmål
48x63
Nummerert nede t.v.: 49/85.
Vurdering